Вступай до нашого клубу
і отримай на рахунок
50 грн
для першої покупки
вже сьогодні

Новини

Тестова новина

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec vulputate bibendum eros ut imperdiet. Proin eget urna vitae lectus rhoncus convallis. Duis tincidunt mauris tortor, id tristique odio semper sed. Vestibulum orci nulla, blandit id consequ..

Новинки

Eleman - Інтернет-магазин обладнання

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити обладнання та побутову техніку для дому, дачі, офісу та виробництва. Ми пропонуємо Вашій увазі стабілізатори напруги, джерела безперебійного живлення, акумулятори до них, теле-відео апаратуру та іншу побутову техніку, опалювальні прилади - конвектори, електроконвектори, теплові завіси. теплові гармати. тепловентилятори, радіатори, опалювальні котли, кліматичну техніку, кондиціонери. Так-же в нашому магазині великий вибір електроінструментів, зварювального обладнання, компресорів та ін.

Стабілізатори напруги

Стабілізатори напруги призначені для підтримки одного рівня напруги. Це одні з найбільш необхідних приладів, тому що застарілі електромережі є найбільш поширеною причиною виходу з ладу дорогої побутової техніки. Стабілізатори напруги можуть застосовуватися як в побутових умовах, так і в промислових. Стабілізатори напруги відрізняються один від одного крім основних характеристик безліччю інших параметрів: принципом дії, конструктивними особливостями, швидкодією, ступенем захищеності, набором функцій і т.д. У нашому інтернет-магазині представлені релейні, сервомоторние і сімісторних стабілізатори напруги

Джерела безперебійного живлення

У сучасному світі резервне електроживлення стало нормою не тільки для офісної роботи, але і для приватного життя. Захисту від зникнення напруги вимагають комптьютери, сервери, центри обробки даних. Також, безперебійне живлення потрібно для опалювального обладнання, систем управління життєзабезпеченням будівлі. Простіше кажучи - резервне живлення потрібно скрізь. Інтернет-магазин обладнання Eleman пропонує широкий спектр (інтерактивні, лінійно-інтерактивні, з подвійним перетворенням) джерел безперебійного живлення і акумуляторних батарей для вирішення будь-яких завдань.

Техніка для дому

У категорії техніка для дому, ми пропонуємо різні побутові товари (телевізори, DVD-програвачі, електроплити, холодильники, інкубатори, енергозберігаючі лампи та ін.) Які можуть знадобитися в повсякденному житті.

Електроконвектори, радіатори і масляні радіатори

В інтернет-магазині Eleman Ви можете купити електроконвектори, електроконвектори для стаціонарних систем опалення, плінтусні конвектори та обігрівальні системи на їх основі, радіатори, масляні радіатори на будь-який смак.

Теплові завіси, теплові гармати, тепловентилятори

Для основного або додаткового обігріву приміщень, місцевого обігріву на відкритих майданчиках, а також для сушіння сирих стін, деревини та ін. Ми пропонуємо Вашій увазі великий асортимент теплових завіс, теплових гармат, тепловентиляторів, які можна придбати в нашому магазині.

Електрокотли

Електрокотли - ідеальне рішення для використання в системах опалення будівель і споруд з примусовою циркуляцією теплоносія в разі неможливості або недоцільності використання газових котлів.

Кондиціонери

У категорії кондиціонери представлені кондиціонери і кліматичне обладнання провідних виробників (EWT, Ballu, Electrolux, Haier, LG).

Електроінструмент, зварювальне обладнання, компресори

Пропонуємо Вам широкий вибір електроінструменту, зварювального обладнання, компресорів та ін.


Будьте в курсі акцій і новинок!