Вступай до нашого клубу
і отримай на рахунок
50 грн
для першої покупки
вже сьогодні

Новини

Курсы Видеокурсы Самоучители

Мы предлагаем Вам курсы-самоучители по ремонту и обслуживанию бытовой техники: стиральных машин, холодильников, морозильных камер, посудомоечных машин, микроволновок, электродуховок, бойлеров, варочных поверхностей, электроподжигов, кондиционеров, ав..

Новинки

Eleman - Інтернет-магазин обладнання

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити обладнання та побутову техніку для дому, дачі, офісу та виробництва. Ми пропонуємо Вашій увазі стабілізатори напруги, джерела безперебійного живлення, акумулятори до них, теле-відео апаратуру та іншу побутову техніку, опалювальні прилади - конвектори, електроконвектори, теплові завіси. теплові гармати. тепловентилятори, радіатори, опалювальні котли, кліматичну техніку, кондиціонери. Так-же в нашому магазині великий вибір електроінструментів, зварювального обладнання, компресорів та ін.

Стабілізатори напруги

Стабілізатори напруги призначені для підтримки одного рівня напруги. Це одні з найбільш необхідних приладів, тому що застарілі електромережі є найбільш поширеною причиною виходу з ладу дорогої побутової техніки. Стабілізатори напруги можуть застосовуватися як в побутових умовах, так і в промислових. Стабілізатори напруги відрізняються один від одного крім основних характеристик безліччю інших параметрів: принципом дії, конструктивними особливостями, швидкодією, ступенем захищеності, набором функцій і т.д. У нашому інтернет-магазині представлені релейні, сервомоторние і сімісторних стабілізатори напруги

Джерела безперебійного живлення

У сучасному світі резервне електроживлення стало нормою не тільки для офісної роботи, але і для приватного життя. Захисту від зникнення напруги вимагають комптьютери, сервери, центри обробки даних. Також, безперебійне живлення потрібно для опалювального обладнання, систем управління життєзабезпеченням будівлі. Простіше кажучи - резервне живлення потрібно скрізь. Інтернет-магазин обладнання Eleman пропонує широкий спектр (інтерактивні, лінійно-інтерактивні, з подвійним перетворенням) джерел безперебійного живлення і акумуляторних батарей для вирішення будь-яких завдань.

Техніка для дому

У категорії техніка для дому, ми пропонуємо різні побутові товари (телевізори, DVD-програвачі, електроплити, холодильники, інкубатори, енергозберігаючі лампи та ін.) Які можуть знадобитися в повсякденному житті.

Електроконвектори, радіатори і масляні радіатори

В інтернет-магазині Eleman Ви можете купити електроконвектори, електроконвектори для стаціонарних систем опалення, плінтусні конвектори та обігрівальні системи на їх основі, радіатори, масляні радіатори на будь-який смак.

Теплові завіси, теплові гармати, тепловентилятори

Для основного або додаткового обігріву приміщень, місцевого обігріву на відкритих майданчиках, а також для сушіння сирих стін, деревини та ін. Ми пропонуємо Вашій увазі великий асортимент теплових завіс, теплових гармат, тепловентиляторів, які можна придбати в нашому магазині.

Електрокотли

Електрокотли - ідеальне рішення для використання в системах опалення будівель і споруд з примусовою циркуляцією теплоносія в разі неможливості або недоцільності використання газових котлів.

Кондиціонери

У категорії кондиціонери представлені кондиціонери і кліматичне обладнання провідних виробників (EWT, Ballu, Electrolux, Haier, LG).

Електроінструмент, зварювальне обладнання, компресори

Пропонуємо Вам широкий вибір електроінструменту, зварювального обладнання, компресорів та ін.


Будьте в курсі акцій і новинок!